Competitie

Home > Competitie

De competitiespelende leden hebben de volgende verplichtingen:

  • Ouders zorgen een aantal maal per jaar voor het vervoer van het team. Aan het begin van het jaar wordt hiervoor per team een rooster gemaakt.

  • Leden moeten wedstrijden fluiten en tafelen bij wedstrijden. Ook hiervoor worden roosters gemaakt.

  • Jeugdleden vanaf 12 jaar leren tafelen.

  • Oudere jeugdleden leren fluiten. Zij volgen hiervoor een scheidsrechter BS2-cursus van de Nederlandse Basketball Bond (NBB).

Wedstrijdkleding is alleen te bestellen via een machtigingskaart/bestelformulier. Dit formulier kun je vinden bij ‘over BCE’78’ onder ‘formulieren en algemene informatie‘. S.v.p. zelf uitprinten, invullen, ondertekenen en inleveren bij het secretariaat.

Wedstrijdschema

Wedstrijdschema geldt voor de eerste helft van de competitie tot en met 19 december 2020. Voor de tweede helft van de competitie 2020-2021 komt er t.z.t. een nieuw wedstrijdschema. Dit geldt niet voor Heren 1. Dit team heeft WEL een compleet wedstrijdschema.

Download wedstrijdschema

Datum

Tijd

Team

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Straatnaam

nr

Postcode

Plaats

12 september 2020

14:15

U22

BCE'78 U22 1 (VR)

Basketball All Stars Epe M22 1 (VR)

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

12 september 2020

14:15

U14

BCE'78 U14 1

Black Stars X14 1 (VR)

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

19 september 2020

14:00

Heren 1

Jump IJsselstein MSE 1

BCE'78 Heren 1

Het Heem

Heemradenlaan

36

3401GX

IJSSELSTEIN UT

19 september 2020

15:45

U22

BeCeGe '74 M22 1

BCE'78 U22 1 (VR)

De Bongerd

de Bongerd

81

7006NH

DOETINCHEM

19 september 2020

14:00

U16

BeCeGe '74 M16 1

BCE'78 U16 1 (VR)

De Bongerd

de Bongerd

81

7006NH

DOETINCHEM

19 september 2020

10:00

U14

Hanze Stars X14 1 (VR)

BCE'78 U14 1

De Mene

Markolle

1

7207PA

ZUTPHEN

26 september 2020

16:15

Heren 1

BCE'78 Heren 1

BC Utrecht Cangeroes MSE 1

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

26 september 2020

14:15

U22

BCE'78 U22 1 (VR)

Landstede Basketbal ZAC M22 2

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

26 september 2020

14:15

U14

BCE'78 U14 1

BV Wyba X14 1

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

3 oktober 2020

16:15

Heren 1

BCE'78 Heren 1

Woodpeckers MSE 1

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

3 oktober 2020

14:15

U22

BCE'78 U22 1 (VR)

Volic M22 1

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

3 oktober 2020

12:15

U16

BCE'78 U16 1 (VR)

Basketiers '71 X16 2

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

3 oktober 2020

14:15

U14

BCE'78 U14 1

Basketiers '71 X14 1

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

10 oktober 2020

21:00

Heren 1

DAS MSE 2

BCE'78 Heren 1

Sporthal SC Delfland

van Bleyswijckstraat

72

2613RT

DELFT

10 oktober 2020

14:00

U22

WSV M22 1

BCE'78 U22 1 (VR)

WSV Sporthal

De Voorwaarts

450

7321MG

APELDOORN

10 oktober 2020

18:30

U16

Arnhem Eagles M16 1

BCE'78 U16 1 (VR)

MFC de Omnibus

Pallas Atheneplein

2

6846XA

ARNHEM

10 oktober 2020

12:00

U14

WSV X14 2 (VR)

BCE'78 U14 1

WSV Sporthal

De Voorwaarts

450

7321MG

APELDOORN

31 oktober 2020

16:15

Heren 1

BCE'78 Heren 1

Punch MSE 1

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

31 oktober 2020

14:15

U22

BCE'78 U22 1 (VR)

Pluto M22 1

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

31 oktober 2020

12:15

U16

BCE'78 U16 1 (VR)

Pluto M16 1

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

31 oktober 2020

14:15

U14

BCE'78 U14 1

Pluto X14 1

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

7 november 2020

18:15

Heren 1

Utrecht Bull's MSE 1

BCE'78 Heren 1

Galgenwaard

Herculesplein

341

3584AA

UTRECHT

7 november 2020

16:30

U22

V.B.V. M22 1

BCE'78 U22 1 (VR)

Valleihal

Sportlaan

3

3905SL

VEENENDAAL

7 november 2020

18:00

U16

V.B.V. M16 1

BCE'78 U16 1 (VR)

Valleihal

Sportlaan

3

3905SL

VEENENDAAL

14 november 2020

16:15

Heren 1

BCE'78 Heren 1

New Stars MSE 1

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

14 november 2020

14:15

U22

BCE'78 U22 1 (VR)

B.V. Batouwe M22 1

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

14 november 2020

12:15

U16

BCE'78 U16 1 (VR)

Pigeons M16 1 (VR)

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

14 november 2020

14:15

U14

BCE'78 U14 1

B.V. Batouwe X14 1

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

21 november 2020

13:15

U16

Wildcats M16 1

BCE'78 U16 1 (VR)

De Horstacker

Horstacker

1401

6546EK

NIJMEGEN

21 november 2020

12:30

U14

Arnhem Eagles X14 1

BCE'78 U14 1

MFC de Omnibus

Pallas Atheneplein

2

6846XA

ARNHEM

29 november 2020

13:00

Heren 1

S.B.U. MSE 2

BCE'78 Heren 1

Sportcentrum Olympos

Uppsalalaan

3

3584CT

UTRECHT

5 december 2020

12:00

U16

Joy-M M16 1

BCE'78 U16 1 (VR)

De Veldschuur

Veldsingel

29

6581TC

MALDEN

12 december 2020

16:15

Heren 1

BCE'78 Heren 1

Harlemlakers MSE 3

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

12 december 2020

14:15

U22

BCE'78 U22 1 (VR)

Arnhem Eagles M22 2

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

12 december 2020

12:15

U16

BCE'78 U16 1 (VR)

Tower Jumpers M16 1

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

12 december 2020

14:15

U14

BCE'78 U14 1

Tower Jumpers X14 1

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

19 december 2020

15:30

Heren 1

HBV The Jumpers MSE 1

BCE'78 Heren 1

't Zandje

Schimmelweg

202

2524XK

'S-GRAVENHAGE

16 januari 2021

16:15

Heren 1

BCE'78 Heren 1

Jump IJsselstein MSE 1

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

24 januari 2021

16:45

Heren 1

BC Utrecht Cangeroes MSE 1

BCE'78 Heren 1

Sporthal Lunetten

Zwarte Woud

201

3524SG

UTRECHT

31 januari 2021

15:00

Heren 1

Woodpeckers MSE 1

BCE'78 Heren 1

De Slinger

De Slinger

48

3995DE

HOUTEN

13 februari 2021

16:15

Heren 1

BCE'78 Heren 1

DAS MSE 2

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

20 februari 2021

16:15

Heren 1

BCE'78 Heren 1

Utrecht Bull's MSE 1

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

13 maart 2021

19:00

Heren 1

New Stars MSE 1

BCE'78 Heren 1

Sporthal De Waterlelie

Heemraadsweide

13

3437CA

NIEUWEGEIN

20 maart 2021

16:15

Heren 1

BCE'78 Heren 1

S.B.U. MSE 2

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

27 maart 2021

14:00

Heren 1

Harlemlakers MSE 3

BCE'78 Heren 1

Calandhal Hal 1

Eliza van Calcarstraat

2

1068RR

AMSTERDAM

10 april 2021

16:15

Heren 1

BCE'78 Heren 1

HBV The Jumpers MSE 1

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

17 april 2021

17:00

Heren 1

Punch MSE 1

BCE'78 Heren 1

Sportcentr.TU Delft

Mekelweg

8

2628CD

DELFT

Lijkt het je wat om te spelen bij BCE'78?

Contact

Willem de Zwijgerlaan 10

6713NT Ede

secretariaat@bce78.nl

06-51553577

© 2020 BCE'78. Alle rechten voorbehouden. Gerealiseerd door NIKU Solutions