Competitie

Home > Competitie

De competitiespelende leden hebben de volgende verplichtingen:

  • Ouders zorgen een aantal maal per jaar voor het vervoer van het team. Aan het begin van het jaar wordt hiervoor per team een rooster gemaakt.

  • Leden moeten wedstrijden fluiten en tafelen bij wedstrijden. Ook hiervoor worden roosters gemaakt.

  • Jeugdleden vanaf 12 jaar leren tafelen.

  • Oudere jeugdleden leren fluiten. Zij volgen hiervoor een scheidsrechter BS2-cursus van de Nederlandse Basketball Bond (NBB).

Wedstrijdkleding is alleen te bestellen via een machtigingskaart/bestelformulier. Dit formulier kun je vinden bij ‘over BCE’78’ onder ‘formulieren en algemene informatie‘. S.v.p. zelf uitprinten, invullen, ondertekenen en inleveren bij het secretariaat.

Wedstrijdschema

Wedstrijdschema geldt voor de eerste helft van de competitie tot en met 19 december 2020. Voor de tweede helft van de competitie 2020-2021 komt er t.z.t. een nieuw wedstrijdschema. Dit geldt niet voor Heren 1. Dit team heeft WEL een compleet wedstrijdschema.

Datum

Tijd

Thuis

Uitteam

Accommodatie

Adres

Team

18-09-2021

16:15

BCE'78 MSE 1

New Stars MSE 1

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

BCE'78 MSE 1

18-09-2021

14:15

BCE'78 VSE 1

Hanze Stars VSE 1

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

BCE'78 VSE 1

18-09-2021

12:15

BCE'78 M18 1

Joy-M M18 1

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

BCE'78 M18 1

18-09-2021

14:15

BCE'78 X14 1

Arnhem Eagles X14 3

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

BCE'78 X14 1

25-09-2021

10:00

Trajanum MSE 1

BCE'78 MSE 1

Gymnasion Hal A

Heyendaalseweg

141

6525AJ

NIJMEGEN

BCE'78 MSE 1

25-09-2021

18:00

Pigeons M18 1

BCE'78 M18 1

Triominos

Eltensestraat

4

6922JB

DUIVEN

BCE'78 M18 1

25-09-2021

16:00

BV Wyba X14 2

BCE'78 X14 1

Sportcentrum Arcus

Campuslaan

4

6602HX

WIJCHEN

BCE'78 X14 1

02-10-2021

16:15

BCE'78 MSE 1

Crackerjacks MSE 2

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

BCE'78 MSE 1

02-10-2021

14:15

BCE'78 VSE 1

V.U.A.S. VSE 1

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

BCE'78 VSE 1

02-10-2021

12:15

BCE'78 M18 1

Basketiers '71 M18 1 (VR)

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

BCE'78 M18 1

02-10-2021

14:15

BCE'78 X14 1

Nimma Gemina X14 1

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

BCE'78 X14 1

09-10-2021

16:15

BCE'78 MSE 1

Amical MSE 1

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

BCE'78 MSE 1

09-10-2021

14:15

BCE'78 VSE 1

WSV VSE 1

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

BCE'78 VSE 1

09-10-2021

12:15

BCE'78 M18 1

Pluto M18 1

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

BCE'78 M18 1

09-10-2021

14:15

BCE'78 X14 1

Wildcats X14 2

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

BCE'78 X14 1

30-10-2021

21:00

BC Utrecht Cangeroes MSE 1

BCE'78 MSE 1

Sporthal Lunetten

Zwarte Woud

201

3524SG

UTRECHT

BCE'78 MSE 1

30-10-2021

15:15

Basketiers '71 VSE 1

BCE'78 VSE 1

Heerenmaten

Heerenmaten

8

6904GZ

ZEVENAAR

BCE'78 VSE 1

30-10-2021

16:30

V.B.V. M18 1

BCE'78 M18 1

Valleihal

Sportlaan

3

3905SL

VEENENDAAL

BCE'78 M18 1

30-10-2021

12:30

Dedein X14 1

BCE'78 X14 1

t Raland

Reinskamp

2

6942RZ

DIDAM

BCE'78 X14 1

06-11-2021

16:15

BCE'78 MSE 1

Akros MSE 1

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

BCE'78 MSE 1

06-11-2021

14:15

BCE'78 VSE 1

Landstede Basketbal ZAC VSE 2

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

BCE'78 VSE 1

06-11-2021

13:45

Basketiers '71 M18 1 (VR)

BCE'78 M18 1

Heerenmaten

Heerenmaten

8

6904GZ

ZEVENAAR

BCE'78 M18 1

07-11-2021

9:15

Nimma Gemina X14 1

BCE'78 X14 1

Ark van Oost

Cipresstraat

154

6523HR

NIJMEGEN

BCE'78 X14 1

13-11-2021

20:30

Utrecht Bull's MSE 1

BCE'78 MSE 1

Galgenwaard

Herculesplein

341

3584AA

UTRECHT

BCE'78 MSE 1

13-11-2021

18:00

BV Orca's VSE 3

BCE'78 VSE 1

Sporthal de Vlechttuinen

Vlechttuinen

8

8322BA

URK

BCE'78 VSE 1

20-11-2021

14:15

BCE'78 VSE 1

Rebound '73 VSE 1

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

BCE'78 VSE 1

20-11-2021

12:15

BCE'78 M18 1

V.B.V. M18 1

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

BCE'78 M18 1

20-11-2021

14:15

BCE'78 X14 1

Dedein X14 1

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

BCE'78 X14 1

04-12-2021

20:15

Arnhem Eagles VSE 1

BCE'78 VSE 1

MFC de Omnibus

Pallas Atheneplein

2

6846XA

ARNHEM

BCE'78 VSE 1

04-12-2021

19:00

Pluto M18 1

BCE'78 M18 1

Tarthorst

Tarthorst

152

6708JD

WAGENINGEN

BCE'78 M18 1

04-12-2021

13:15

Wildcats X14 2

BCE'78 X14 1

De Horstacker

Horstacker

1401

6546EK

NIJMEGEN

BCE'78 X14 1

05-12-2021

13:00

Arnhem Eagles MSE 1

BCE'78 MSE 1

MFC de Omnibus

Pallas Atheneplein

2

6846XA

ARNHEM

BCE'78 MSE 1

11-12-2021

16:15

BCE'78 MSE 1

Woodpeckers MSE 1

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

BCE'78 MSE 1

11-12-2021

14:15

BCE'78 VSE 1

SV Twello - B.V. Isala VSE 1

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

BCE'78 VSE 1

11-12-2021

12:15

BCE'78 M18 1

Pigeons M18 1

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

BCE'78 M18 1

11-12-2021

14:15

BCE'78 X14 1

BV Wyba X14 2

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

BCE'78 X14 1

17-12-2021

19:30

BV Orca's VSE 2

BCE'78 VSE 1

Sporthal de Vlechttuinen

Vlechttuinen

8

8322BA

URK

BCE'78 VSE 1

18-12-2021

10:00

Joy-M M18 1

BCE'78 M18 1

De Veldschuur

Veldsingel

29

6581TC

MALDEN

BCE'78 M18 1

18-12-2021

11:15

Arnhem Eagles X14 3

BCE'78 X14 1

MFC de Omnibus

Pallas Atheneplein

2

6846XA

ARNHEM

BCE'78 X14 1

19-12-2021

15:00

S.B.U. MSE 2

BCE'78 MSE 1

Sportcentrum Olympos

Uppsalalaan

3

3584CT

UTRECHT

BCE'78 MSE 1

15-01-2022

18:00

New Stars MSE 1

BCE'78 MSE 1

Sporthal De Waterlelie

Heemraadsweide

13

3437CA

NIEUWEGEIN

BCE'78 MSE 1

15-01-2022

14:15

Hanze Stars VSE 1

BCE'78 VSE 1

De Mene

Markolle

1

7207PA

ZUTPHEN

BCE'78 VSE 1

22-01-2022

16:15

BCE'78 MSE 1

Trajanum MSE 1

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

BCE'78 MSE 1

28-01-2022

20:45

V.U.A.S. VSE 1

BCE'78 VSE 1

Sporthal 't Dok

Educalaan

3

8251GC

DRONTEN

BCE'78 VSE 1

30-01-2022

14:45

Crackerjacks MSE 2

BCE'78 MSE 1

Zielhorst

Trompetstraat

3

3822CK

AMERSFOORT

BCE'78 MSE 1

04-02-2022

21:00

Amical MSE 1

BCE'78 MSE 1

Diekmanhal

J.J. van Deinselaan

22

7541BR

ENSCHEDE

BCE'78 MSE 1

05-02-2022

20:00

WSV VSE 1

BCE'78 VSE 1

WSV Sporthal

De Voorwaarts

450

7321MG

APELDOORN

BCE'78 VSE 1

12-02-2022

16:15

BCE'78 MSE 1

BC Utrecht Cangeroes MSE 1

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

BCE'78 MSE 1

12-02-2022

14:15

BCE'78 VSE 1

Basketiers '71 VSE 1

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

BCE'78 VSE 1

18-02-2022

19:00

Landstede Basketbal ZAC VSE 2

BCE'78 VSE 1

Topsporthal Landstede

Hogeland

10

8024AZ

ZWOLLE

BCE'78 VSE 1

19-02-2022

20:45

Akros MSE 1

BCE'78 MSE 1

t Hoogkoor

Koorstraat

1

5831GH

BOXMEER

BCE'78 MSE 1

12-03-2022

16:15

BCE'78 MSE 1

Utrecht Bull's MSE 1

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

BCE'78 MSE 1

12-03-2022

14:15

BCE'78 VSE 1

BV Orca's VSE 3

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

BCE'78 VSE 1

19-03-2022

20:00

Rebound '73 VSE 1

BCE'78 VSE 1

Stadsweiden

Kamillemeen

3

3844HZ

HARDERWIJK

BCE'78 VSE 1

26-03-2022

16:15

BCE'78 MSE 1

Arnhem Eagles MSE 1

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

BCE'78 MSE 1

26-03-2022

14:15

BCE'78 VSE 1

Arnhem Eagles VSE 1

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

BCE'78 VSE 1

02-04-2022

8:30

Woodpeckers MSE 1

BCE'78 MSE 1

De Slinger

De Slinger

48

3995DE

HOUTEN

BCE'78 MSE 1

02-04-2022

14:45

SV Twello - B.V. Isala VSE 1

BCE'78 VSE 1

Sporthal Zuiderlaan

Zuiderlaan

5

7391TZ

TWELLO

BCE'78 VSE 1

09-04-2022

16:15

BCE'78 MSE 1

S.B.U. MSE 2

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

BCE'78 MSE 1

09-04-2022

14:15

BCE'78 VSE 1

BV Orca's VSE 2

De Peppel

Peppelensteeg

1

6715CV

EDE GLD

BCE'78 VSE 1

Lijkt het je wat om te spelen bij BCE'78?

Contact

Willem de Zwijgerlaan 10

6713NT Ede

secretariaat@bce78.nl

06-51553577

© 2020 BCE'78. Alle rechten voorbehouden. Gerealiseerd door NIKU Solutions